Butik Novamoda.pl


Novamoda inspiracje jest blogiem o stylu, modzie, designie, fotografii, a także o wszystkich codziennych rzeczach, które nas otaczają, inspirują i fascynują. więcej >>

Zapraszamy na nasz drugi blog

O nas

Blog Novamoda Inspiracje powstał z miłości do mody, fotografii i wszelkich pięknych rzeczy nas otaczających, przykuwających uwagę, a jednocześnie wartych podzielenia się z Wami.

Mamy nadzieję że publikowane wpisy Wam się spodobają i napełnią optymizmem.

Dodatkowo chciałybyśmy zaprezentować nasz butik internetowy;

 

Novamoda.pl - stylowa i modna odzież na każdą kieszeń

Każda z nas pragnie wyglądać wyjatkowo, modnie i stylowo. W sklepie Novamoda.pl staramy się dobierać odzież oraz dodatki tak, by były zgodne z aktualnymi trendami.

Na bieżąco śledzimy informacje z wybiegów, blogi poświęcone street-style i dostosowujemy do nich naszą ofertę, jednocześnie dbając, by była ona dostępna na każdą kieszeń i jak najlepsza jakościowo.

Znaleźć można u nas wszystko, co potrzebne każdej kochającej mode kobiecie. By zaoszczędzić czas niezbędny na skompletowanie całego stroju, oprócz pojedynczych produktów, oferujemy także gotowe zestawy w kompletach z modnymi dodatkami – torebkami, apaszkami czy okularami.

Mieszkanki Poznania i okolic serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów w samym centrum Poznania, miłośniczki zakupów w Internecie zachęcamy natomiast do odwiedzania naszych wirtualnych półek.

Ponieważ Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne, jesteśmy twarte na wszelkie sugestię i spostrzeżenia, piszcie do nas przez formularz kontaktowy lub na adres novamoda@novamoda.pl.


Serdecznie zapraszamy!
Kasia i Marta

Marta Rasch

tel. 790 455 885

e-mail: marta@novamoda.pl


Kasia Sadowska

tel. 790 455 475

e-mail: kasia@novamoda.pl