Butik Novamoda.pl


Novamoda inspiracje jest blogiem o stylu, modzie, designie, fotografii, a także o wszystkich codziennych rzeczach, które nas otaczają, inspirują i fascynują. więcej >>

Zapraszamy na nasz drugi blog

niedziela, 31 maja 2009

Kwiaty to jeden z najbardziej wiosennych trendów. Jeżeli nie lubisz wzoru w kwiaty i nie chcesz szaleć z wydatkami, zdecyduj się na kwiatową broszkę. Oddaje klimat kwiatowego trendu. Ich wielką miłośniczką jest bohaterka "Seksu w wielkim mieście" Carrie Bradshaw.

Można ją przypiąć do wszystkiego: do ramiączka bluzki czy sukienki, do spódnicy. Moga być kolortystycznie dobrane do reszty stroju lub kontarstowe. Dopinając do torebki jako ozdobe, można odnowić jej look. Dwa takie sama o niewielkiej objetości możesz także upiąć przy butach, zmieniając całkowicie ich wygląd. Na co dzień, jak i na wieczór spradzaja się wpięte we włosy.

W sklepie novamoda kupisz przepiękne kwiaty broszki do każdej kreacji i karnacji :)

środa, 13 maja 2009

Te momenty niewinności, które każda z nas zachowała głęboko w duszy z niedawnych lat młodości, beztroskich chwil zapomnienia, czasami chcą się urzeczywistniać. Wyciągamy wtedy z szafy rzeczy które nam je przypominają.

słodka niewinność sukienki w stylu romantycznymsukienka aniołek sukienka balenicy

Momenty które przynoszą ze sobą poczucie szczęścia, sprawiają że wyciągamy z zakamarka szafy delikatne i zwiewne sukieneczki, które chociaż w wyobraźni przenoszą nas w te niezapomniane chwile.

 

Zwiewne falbanki, delikatne koronki, kwiatki w subtelnych pastelowych kolorach.

 

Sukienka w stylu romantycznym skomponowana z rozpuszczonymi, niedbale wystylizowanymi wlosami jakby ciepłym wiatrem uczesane.  Delikatny, prawie niezauważalny makijaż.

Do tego płaskie klapeczki, sandałki w barwach pasteli.

 

romantyczna w modzie sukienki

 

Do romantycznej sukienki możesz dołączyć akcesoria...

 

 

 

romantic look

 

 

 

Romantyczna sukienka na wybiegu Ready to wear 2008-2009

 

 

romantyczna sukienkaromantyczna sukienkaromantyczna sukienkasukienka romantyczna celineromantyczna sukienkasukienka romantycznasukienka romantyczna