Butik Novamoda.pl


Novamoda inspiracje jest blogiem o stylu, modzie, designie, fotografii, a także o wszystkich codziennych rzeczach, które nas otaczają, inspirują i fascynują. więcej >>

Zapraszamy na nasz drugi blog

Blog > Komentarze do wpisu

Jak nosić przezroczystości?

Tegorocznej wiosny/lata wśród gwiazd zapanowała nowa moda na noszenie przezroczystych tkanin, dzianin. Aczkolwiek tego typu tkaniny mogą być bardzo kobiece, seksowne i słodkie łatwiej przesadzić i stworzyć obraz daleki od zaplanowanego - wulgarny albo tandetny.

przezroczyste - novamoda.pl

Poniższe wskazówki pomogą Ci pewniej balansować po cienkiej linii dobrego smaku:

- najważniejsza zasada, to pamiętaj aby zawsze nosić bieliznę odpowiadającą kolorem przezroczystego ubrania, albo maksymalnie zbliżoną w kolorze do odcienia twojego ciała.

- jeśli coś odkrywasz, dobrze jest coś zakryć, jeśli zakładasz maksymalnie przezroczystą bluzkę, możesz zarzucić na nią kamizelkę, jak poniżej na zdjęciu Lindsay Lohan, top, szal bądź cokolwiek innego, ważne abyś nie świeciła nagością!

 lindsay lohan

- jeśli nie masz idealnej figury ( a która z nas ją ma !?;) poprzestań na przezroczystej bluzce, tunice, przezroczyste suknie pozostaw modelkom,

Angelina Jolie

- jeśli gdzieś na półkach sklepowych znajdziesz przezroczyste spodnie, (nie jestem pewna czy takowe istnieją, choć ciężko sobie wyobrazić że projektanci tego jeszcze nie wymyślili;) szybko odłóż je z powrotem na półkę,  pozostaw je dla nierozważnych szopo-maniaczek.

- pamiętaj aby wyglądać tajemniczo, jedna rzecz dobrze wyeksponowana lepiej przyciąga spojrzenie aniżeli oczywista nagość. Czaruj i kokietuj odkrytym ramieniem, dekoltem, szyją, wystający i rzucający się w oczy stanik, dobrze wygląda na punkowej nastolatce niż na kobiecie z klasą.

 

przezroczyste - novamoda.pl

ENJOY!

xoxo

-m-

piątek, 13 maja 2011, novamoda

Polecane wpisy